Silesia Bazaar - kolejna edycja

Wraz z początkiem września ruszyły zapisy na największe targi mody i dizajnu na Śląsku. Silesia Bazaar zawita do Katowic po raz trzeci, jednak tym razem spotkamy się w nowej lokalizacji.

Organizatorzy postanowili przenieść targi ze Spodka do sąsiedniego budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Za sprawą nowoczesnej i minimalistycznej architektury budynek MCK jest idealnym miejscem dla takiej imprezy. Zarówno na nowych wystawców, jak i tych, którzy już uczestniczyli w poprzednich edycjach targów, przygotowano promocyjne ceny za stoiska. Rabaty od października do dnia targów przeznaczone są już tylko dla marek uczestniczących w poprzednich edycjach Silesia Bazaar.

W związku z nową lokalizacją wydarzenia halę wystawową zagospodarowano w odmienny niż dotychczas sposób. Podczas trzeciej edycji wszyscy wystawcy będą się wystawiali na jednej dużej przestrzeni targowej, która pomieści ponad 200 stoisk (największe ma powierzchnię aż 12m2). Na tej samej hali będzie również zlokalizowana strefa gastro, relaksu i bawialnia.

Świąteczna odsłona targów to idealne miejsce i czas na znalezienie prezentów, które wylądują w Wigilię pod choinką. Robiąc zakupy na Silesia Bazaar unikniemy tłoków w galeriach handlowych, a unikatowe, dizajnerskie przedmioty z pewnością zostaną docenione przez najbliższych.

Fundacja Giesche jest partnerem tegorocznej edycji Silesia Bazaar.

Zimowa edycja odbędzie się w dniach 12-13 grudnia 2015 r. Zapraszamy do rejestracji na silesiabazaar.pl.